Kad dalykinis ar šventinis kostiumas tarnautų ilgai ir puikiai atrodytų, jį reikia tausoti. Kostiumo priežiūra reikalauja kelių dalykų, kuriuos visai nesunku išpildyti.

Po sunkios darbo dienos kostiumui, kaip ir jo savininkui, reikia poilsio. Jeigu jis buvo nešiojamas kelias dienas, tai ir "poilsis" turi trukti kelias dienas. Kostiumus geriau keisti kiekvieną dieną, net jei jų tik du. Drabužių spintoj skirtoj suknelėms turėtų būti pakankamai vietos ir švaru. Prieš kabinant kostiumą į spintą, rūbą reiktų išvalyti šepečiu. Pageidautina naudoti natūralių medžiagų šepetį, pavyzdžiui iš ožkos kailio šerių. Nerekomenduojama naudoti linpnias juosteles, jos palieka klijų pėdsakus, kurie gali pakenkti medžiagai. Kostiumas turi kaboti ant plačios ir patogios pakabos. Kelnėms reikia specialios kelnių pakabos. Sezoninius kostiumus rekomenduojama laikyti specialiuose natūralaus audinio ar sintetiniuose maišuose.

Prieš pakabinant kostiumą, reikia iš kišenių išimti visus smulkius daigtus. Saugant vilnonės medžiagos kostiumus, rekomenduojama naudoti specialias priemones nuo kandžių.

Valyti kostiumą geriausia cheminėje valykloje, nes skalbti kostiumo negalima. Be to tinkamai išlyginti kostiumą gali tik specialistas. Atgaivinti drabužį galima garais. Prileiskite vonią karšto vandens ir ijunkite ventiliatorių. Tai padės atsikratyti nemalonaus kvapo ir ištiesinti raukšles.